Rejsy statkiem pasażerskim

90-minutowe rejsy statkiem KOMANDOR zapadną w pamięć każdemu uczestnikowi wyprawy. Piękne widoki połączone z opowieściami Kapitana sprawią, że potwierdzi się słynne powiedzenie, że "w Bieszczady przyjeżdża się tylko raz, a potem się już tylko wraca".

Szczegóły w zakładce REJSY

Rowery Wodne

4- i 5-osobowe rowerki wodne z wbudowanymi leżakami sprawią, że odkrywanie Jeziora Solińskiego stanie się miłą i niezapomnianą przygodą. Szczególnie polecane autka wodne przypadną do gustu każdej rodzinie z dziećmi.

Kajaki

Lekkie, nowoczesne i zwrotne kajaki pozwolą Państwu w szybki i komfortowy sposób przemierzyć wody Jeziora Solińskiego podczas spływów jak i indywidualnych wypraw.

Leżaki

Eleganckie leżaki plażowe dostępne do wypożyczenia w naszej przystani pozwolą wygodnie odpocząć nad brzegiem Jeziora Solińskiego.

Zaciszna plaża

Słomiane parasole uchronią Państwa od palącego słońca, a nasza plaża umiejscowiona w zacisznej zatoce Jawor, pozwoli odpocząć od gwaru niosącego się z centrum Soliny.

Bistro i kawiarnia Pod Parasolami

Oferta punktów gastronomicznych, znajdujących się bezpośrednio przy plaży, pozwoli Państwu spędzić cały dzień nad Jeziorem Solińskim, bez zbędnego poszukiwania filiżanki wybornej kawy czy słodkich przekąsek dla dzieci.